מאיה ירקוני אסיסטנטית לשעבר

רגע אחרי שסיימתי את המשמרת האחרונה שלי ורגע לפני הטיול הגדול, אני מרגישה צורך לחלוק את האהבה שלי למרפאה הכל כך מיוחדת הזאת.
היה לי הרבה הרבה מזל להגיע למקום שעוסק ביום יום בהצלת חיים, ובעזרה לבעלי חיים. זכיתי להשתתף בניתוחים משוגעים לגמרי, ולראות איך בזכות טיפול רפואי מקצועי ומסור אפשר לעשות את הבלתי יאמן ולהחזיר בעלי חיים כמעט מתים לחיים. זכיתי לראות עשרות בעלי חיים נטושים מוצאים בתים ונוכחתי לראות בעצמי איך כל עזרה קטנה יכולה לשנות חיים של מישהו אחר. זכיתי להכיר אנשים שבאמת אכפת להם, ובעזרת המעשים שלהם מחוללים שינוי בדרך לעולם טוב יותר. זכיתי ללמוד הרבה יותר ממה שאי פעם הייתי מצליחה ללמוד בכל דרך אחרת. זכיתי לבלות את זמני עם בעלי החיים שעושים לי כל כך כל כך טוב וזכיתי להכיר משפחה.
המרפאה הזאת היא הרבה מעבר למרפאה, היא מקום של הצלת חיים, מקום של ערכים, של מקצועיות ומוסריות אין קץ, מקום שבו נמצאים אנשים באמת באמת טובים שמתחת לראדר ובלי שאף אחד ישים לב מצילים גם את אלו שאין מי שישלם על הטיפול הרפואי שלהם, כי לא משאירים אף אחד מאחור.
מתוך הבנה מוחלטת של כל מה שכולל בתוכו מענה רפואי לא פחות ממעולה, תרשו לי להמליץ לכם על מרכז וטרינרי אלפי מנשה. מבטיחה שלא תתחרטו.

אודות המחבר

השארת תגובה