מתי כבר סמי יהיה שמח???

נשלח 12 בדצמ׳ 2013, 2:30 על ידי alfeivet
סמי הוא כלב קטן וחביב, בן כחמש שנים עם סיפור קורע לב ממש. הוא נאסף מהרחוב רועד ופצוע לפני כשנה. כמובן שלא היה משובב כך שלא ניתן היה לאתר את בעליו. לאחר בדיקה במרפאה התברר שסמי קיבל חבטה חזקה בראשו עד שנגרם לו שבר מסובך בלסת ודימום במוחו. 
מאחר וסמי הוא כלב אסופי ללא תקציב, התגייסנו עבורו במרפאה וביצענו בהתנדבות מספר ניתוחים וטיפולים מורכבים כך שסך-הכל סמי שהה אצלנו 3 חודשים (!!!) עד לשיקומו המלא. את גופו של סמי שיקמנו בצורה מלאה, אך נפשו, נפשו נותרה פצועה מחוויות קשות של חייו. הוא רוב הזמן מעדיף לשכב בפינת החדר ורועד מפחד כאשר ניגשים אליו. וזה שיפור גדול מאוד מתחילת דרכו אצלנו. 
לאחר שלושת החודשים הראשונים של שיקומו הוא נשלח לבית אומנה שם שהה עוד מספר חודשים. הבעיה שבבית האומנה לא השכילו לשמור עליו מספיק טוב ולצערנו הוא נלכד השבוע משוטט והובל להסגר עירוני.
מאחר ושוב, לא היה מי שיישא בתשלום להוציאו מההסגר, שוב נרתמנו עבורו והצלחנו לשחררו והוא חזר אלינו למרפאה על מנת שננסה למצוא לו שוב משפחה אוהבת.
עכשיו סמי כאן, חי בכלוב במרפאה. אנחנו מחפשים לו בית חם, רצוי בחצר, כי סמי לא למד מעולם שלא עושים צרכים בתוך הבית. הוא כלב נוח מאוד, הוא לא נובח, לא נושך או מאיים, מסתדר עם חתולים וכלבים אחרים וישמח מאוד לחיות בשלווה בחצר סגורה של בית.
אנחנו יודעים שהוא אינו הכלב האידאלי, אבל אנחנו אופטימים שעוד יש אנשים עם לב רחום שיסכימו לגדל כלב שאפשר לתמצת אותו כ"להיות עם ולהרגיש בלי...".

סמי בתום השיקום:

סמי לאחר תיקון שבר הלסת במרפאה:

Comments