המסע המופלא הביתה או איך חזר סנאגלס הביתה

נשלח 9 במרץ 2014, 8:33 על ידי alfeivet
כולנו או לפחות חלקנו זוכרים את הסרט של דיסני "המסע המופלא הביתה" המספר על שני כלבים וחתולה שיצאו למסע מסוכן לאורכה של ארה"ב על מנת לחזור הביתה למשפחה האהובה שלהם.

המקרה של סנאגלס היה יכול להיות תסריט מצוין לסרט המשך.

סנאגלס, קינג צ'ארלס קאווליר בן 3 שנים, הושאר בחודש אוגוסט בפנסיון הנמצא במצפה יריחו בזמן שבעליו מקרני שומרון יצאו לחופשה בחו"ל. בעת שהותו בפנסיון, אבד סנאגלס ועקבותיו נעלמו. מבוהלים ונסערים, התקשרו בני המשפחה אלינו למרפאה, מיד הדרכנו אותם כיצד עליהם לפעול ובמקביל דיווחנו על אבידת הכלב למרכז השבבים הארצי. החיפושים אחר סנאגלס היו אינטנסיביים ולאחר ימים רבים של חיפושים, תקוותם של אנשי הפנסיון ובני המשפחה נגוזה והם היו בטוחים שסנאגלס מת לבדו במדבר.

בני המשפחה החליטו להניח את הסיפור הטראומתי מאחוריהם ואימצו שני כלבי קינג צ'ארלס חדשים. אך כל אותו הזמן האחיינית שלהם סירבה להרים ידיים והייתה נחושה למצוא את סנאגלס. היא חיפשה במשך כחצי שנה, ימים על גבי ימים, שעות על גבי שעות מידע על סנאגלס בקבוצות שונות בפייסבוק עד שלפני כשבוע מצאה את הפוסט המיוחל (!!!) בקבוצה של מכירות כלבים ברשות הפלסטינאית. לאחר תחקיר מעמיק, התברר שהכלב נמצא אצל ילד בג'נין והוא כרגע מוצא למכירה.חמושים בתמונה ובפוסט, התקשרו אלינו בני המשפחה והודיעו לנו שלדעתם הם איתרו את סנאגלס בפייסבוק. אמרנו להם שקיים לחץ זמן מחשש שהכלב עלול להימכר ולעבור לבעלים חדשים, הפצנו את המידע שקיבלנו מהם וניסינו לחשוב כיצד נוכל לעזור להם לחלץ את הכלב ולהחזירו הביתה בשלום.

בתושייה רבה, יצרו בני המשפחה קשר עם קבלן מקומי שבעזרת פועליו איתר את הילד שהציע את הכלב למכירה. ברגע שנוצר הקשר, הילד הגיע עם הכלב באמצעות מונית לשטח C ליד קדומים, קיבל את הכסף לידיו והעסקה להחזרת סנאגלס בוצעה.

שמחים ונרגשים, הודיעה לנו המשפחה שהעסקה בוצעה בהצלחה והם משוכנעים שזהו אכן סנאגלס, אבל כדי להיות בטוחים באופן וודאי הם בדרכם למרפאה על מנת לסרוק לו את השבב. כאשר הגיעו, עלה סנאגלס לשולחן הטיפולים, בחדר שררה אווירת ציפייה כאשר סרקנו את השבב והשוונו אותו לשבב המתועד במחשבי המרפאה...

ההתאמה הייתה מושלמת.

סנאגלס חזר הביתה וכעת מגדלת המשפחה להקה שלמה של קינג צ'ארלס קאווליר.


Comments