קייסי החמודה הלכה לאיבוד לשישה שבועות ארוכים, בעליה היה בטוח שהיא כבר לא תחזור... והיא חזרה! שבורה אבל חזרה!

נשלח 4 באפר׳ 2012, 13:00 על ידי alfeivet   [ עודכן 4 באפר׳ 2012, 13:01 ]
קייסי גרה בקיבוץ וכיאה לכלבים שחיים בקיבוץ היא היתה משוחררת רוב שעות היום. יום אחד קייסי לא חזרה הביתה, בעליה המודאג חיפש וחיפש תלה שלטים אך קייסי לא נמצאה.
לאחר שכבר איבד תקווה קיבל את שיחת הטלפון המיוחלת, קייסי נמצאה משוטטת באיזור כביש סואן ולפי מספר השבב שלה אתרו את בעליה. מאושרים ושמחים יצאו בעליה לקחת את קייסי ממקום הימצאה. לחרדתם הכלבה נראתה כמו שבר כלי - רזה, מלאת קרציות ועם רגל מעוותת. היא מיד הובלה למרפאה וקיבלה טיפול מסור שכלל ניקיון כללי, טיפול להמתת הקרציות וצילומי רנטגן של הרגל המעוותת. לפי הצילומים הערכנו כי קייסי נפגעה בתאונת דרכים, שברה את רגלה ומעוצמת הפגיעה והכאב התבלבלה ואיבדה את דרכה ולא ידעה כיצד לחזור לביתה. במשך אותם שישה שבועות בהם היא שוטטה לאחר התאונה, השבר התאחה בצורה עקומה וזאת בגלל שכמובן לא בוצע קיבוע לשבר כפי שהיה קורה אם היתה מובלת למרפאה וטרינרית בשלב מוקדם מיד לאחר התאונה.
לצערנו, סוג השבר וצורת האיחוי לא מאפשרים תיקון שלו ולכן, קייסי תצטרך להיוותר לשארית חייה עם רגל עקומה. למרות זאת הסוף שמח, קייסי התאוששה יפה מאוד, עלתה בחזרה במשקל וחזרה להיות שמחה והיא אפילו החלה לדרוך ולרוץ עם הרגל הבעייתית.

ומוסר ההשכל של הסיפור: אף פעם לא לאבד תקווה, בעידן השבבים לכלבים בו אנו חיים כלבים לעיתים חוזרים בחזרה לביתם גם לאחר זמן רב!

קייסי:


צילום של השבר המאוחה בצורה גרועה (malunion):


Comments