יש מקרים שנחקקים בזיכרון - 'זורו' הוא אחד מהם

נשלח 6 במרץ 2012, 13:21 על ידי alfeivet
בבוקר חורפי במרפאה במהלך סיום טיפול בכלבה נכנסה בעליו של 'זורו'. מספיק היה לראות את פניה על מנת להבין שמשהו מאוד לא בסדר קרה ל'זורו'. 'זורו' הוא כלב צעיר ושובב שחי ביישוב כפרי מרוחק. מדי פעם הוא בורח מביתו אך חוזר תוך זמן קצר. אתמול, הוא ברח וכשחזר.... בעליו כשראתה אותו הבינה מיד שאם היא לא תזדרז מאוד להגיע למרפאה, זורו עלול לקפח את חייו. כשהיא נסערת מאוד נסעה בעליו במהירות למרפאה ותוך כ- 30 דקות נסיעה היא כבר הגיעה. 
'זורו' כנראה היה מעורב בקרב עם כלב אחר. הכלב האחר תפס אותו בגרונו וטלטל אותו. לרוע מזלו של זורו אחת משיניו של הכלב התוקף חדרה את עורו וקרעה לו את הווריד הראשי שמוביל מהראש ללב - הקרוי הווריד הג'וגולרי.
כשזורו הגיע הוא טפטף דם בכמות ובמהירות מבהילים. כשלוקחים בחשבון את זמן הנסיעה למרפאה - נבהלים עוד יותר. במצבים כאלה הזמן הוא קריטי. מיד זורו קיבל טשטוש על מנת להוריד את לחץ הדם שלו ולהאט את הטפטוף. במקביל הכנו את חדר הניתוח וברגע שזורו היה מוכן הוא הורדם ונותח במטרה לאתר את שני קצוות הוריד ולקשור אותו ולעצור את הדימום. למזלנו לפי בדיקת הדם שבוצעה במקביל התברר שזורו הגיע בזמן וכי אם היה מתמהמה עוד קצת היה כבר צורך במתן של מנת דם.
זורו התאושש מהניתוח במהירות, הוא אושפז רק לעוד מספר שעות על מנת לייצבו והוא שוחרר לביתו שמח כאילו דבר לא קרה עוד באותו הערב.
נאחל בריאות לזורו. ומקווים שלאחר שיעבור את הסירוס שנקבע לו, ילמד לא להיכנס לקרבות עם כלבים אחרים...
Comments