אשפוז בתנאי בית חולים

במרפאה תאי אשפוז מרווחים לבעלי חיים קטנים עד גדולים מאוד. הזמינות הגבוהה של הצוות גם בשבתות וחגים מאפשר אשפוז של מקרים רפואיים וכירורגים המצריכים טיפולים אינטנסיבים. כך נחסך ללקוחות המרפאה להיות מופנים למרכזי חירום.

ניתוחים בחדר ניתוח מאובזר

במרפאה מבוצעים מגוון ניתוחים גם מורכבים, עם מכונת הרדמה המספקת חמצן וגז הרדמה וניטור במוניטור חדיש. בתנאים אלה הסיכון לבעל החיים מההרדמה הוא מינימלי.

ניטור תחת הרדמה

באמצעות מכשיר המוניטור החדיש שלנו אנחנו מנטרים במהלך כל ההרדמות את לחץ הדם, רמות ריווי חמצן בדם, דופק, נשימה, אק"ג וטמפרטורת הגוף של החולה המורדם. כל אלה מאפשרים הפחתת הסיכון בהרדמה למינימום.

מעבדת דם

במרפאה מכשיר לספירת דם, מכשיר לפאנל ביוכימי ועוד קיטים לבדיקות ספציפיות כמו למחלת ה-FIV (איידס) בחתולים ולמחלת הלישמניה (שושנת יריחו) בכלבים.

רנטגן דיגיטלי

הרנטגן הדיגיטלי מאפשר אבחון מהיר, מדוייק ופשוט למקרים רפואיים מורכבים כמו: חסימות במערכת העיכול, אבנים בדרכי השתן, שברים של עצמות, מחלות לב וריאות ועוד רבים אחרים.

אולטרסאונד

מכשיר האולטרסאונד החדיש שלנו מאפשר אבחון מהיר ומדוייק של מחלות מגוונות בחלל הבטן ובבית החזה. השימוש באולטרסאונד חוסך במקרים רבים זמן יקר את הצורך באולטרסאונד מומחה.

אבחון מיקרוסקופי

האבחון המיקרוסקופי הוא חלק בלתי נפרד מהליך אבחון רפואי. אנחנו מבצעים במקום בדיקות למשקעי שתן, צואה, אבחון גידולים וסוגי נוזלים בגוף.

חיסונים

אצלנו ניתן לבצע חיסונים כנגד כלבת לכל הרשויות המקומיות בארץ, חיסוני משושה, תולעת הפארק, טיפול נגד תולעי מעי לכלבים וכן חיסוני מרובעת וטיפול כנגד תולעי מעי לחתולים.

רפואה פנימית

ניסיון קליני של 15 שנה בשילוב עם השתלמויות מקצועיות ונחישות ל"פצח" חידות רפואיות הביאו לכך שאנחנו מנהלים מקרים רפואיים מורכבים ביותר, חלקם נדירים מאוד. לעיתים קרובות מגיעים אלינו ל'דעה שניה' על מנת לאבחן ולטפל במקרים מורכבים שמצריכים ידע רפואי רחב היקף.

ציוד נילווה ומזון

לנוחות באי המרפאה, ניתן לרכוש במקום מגוון של רצועות, קולרים רתמות, חטיפים וצעצועים לבעלי חיים וגם מזון רפואי ומזון רגיל לכלבים וחתולים.

סיוע רפואי לבעלי חיים אסופיים במצוקה

סיוע לבעלי חיים חסרי בעלים הוא שגרת יומינו. אנחנו מעניקים סיוע רפואי לכל היצורים שמגיעים למרפאה אם דרך עוברי אורח שאספו בעל חיים במצוקה ואם רשויות מקומיות שאנחנו משמשים עבורם כמרפאת הסדר לטיפול בחיות עזובות. ולא רק זאת, כמעט מדי שנה אנחנו מארגנים יום אימוץ ובנוסף, מסייעים במשך כל השנה למאות כלבים וחתולים למצוא בית חם.

טיפולים דנטליים