אודות

צוות המרפאה

ד"ר עידית גינטר:

סיימה בהצטיינות בשנת 2000 את לימודי התואר הראשון בביולוגיה באוניברסיטת תל-אביב, שם התעמקה בזואולוגיה ובהתנהגות בעלי-חיים.
את לימודי הוטרינריה סיימה בהצטיינות בשנת 2003 בבית הספר ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת לימודי הוטרינריה עסקה במחקר על חתולי רחוב שזכה במלגת הצטיינות ופורסם בכתבי עת מקצועיים בינלאומיים. לאחר סיום לימודיה עבדה בשתי מרפאות גדולות באזור השרון ובשנת 2006 הקימה את המרפאה באלפי מנשה.
בנוסף לעבודתה הקלינית, עידית חוקרת ומרצה בבית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים. מרכזת ומרצה על תחום 'רווחה של כלבים וחתולים' בקורס 'רווחת בעלי חיים' לסטודנטים שנה א' לרפואה וטרינרית וכן, מרצה על נושא חתולים משוטטים במסגרת קורס 'בריאות ציבור ורפואה רשותית' בפני וטרינרים המשתלמים בתחום. בנוסף, עידית מרכזת ומרצה בקורס 'אוכלוסיות פראיות בסביבת האדם' לוטרינרים לתואר שני.

בוגרת לימודי המשך בבריאות הציבור ובוטרינריה רשותית וחברה ב"ארגון הרופאים הוטרינריים לחיות בית בישראל". 
עידית פועלת רבות למען כלבים וחתולים חסרי בית ונותנת שירות למגוון רחב של עמותות למען בעלי חיים ולבתי אומנה לכלבים וחתולים.
מגדלת בביתה: ארבעה ילדים, שתי כלבות, שלושה חתולים, ארנבון אחד, שני שרקנים ומקלונים ויאטנמיים!


ד"ר עמר שחף:
בוגרת בית הספר לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2015. עמר עבדה שנים כטכנאית במרכז מומחים וטרינרים. רופאה צעירה ומוכשרת המגדלת באהבה את בנה עמית ואת כלבתה פולה.

ד"ר נועה גורדון:

נועה משמשת כרופאה מחליפה במרפאה. בוגרת בית הספר לוטרינריה ע"ש קורט של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2002. נועה מחלקת את עבודתה במרפאה עם עבודתה במרפאה גדולה נוספת בשרון ועם הכישרון שלה בתרגום בשפה האנגלית. 

נועה מגדלת בביתה שלושה חתולים חביבים.


לילך איזנברג:

אסיסטנטית ומנהלת אדמיניסטרטיבית.

מגדלת בביתה באהבה רבה ארבעה חתולים זפת, פיץ, סוקי וקרפי.


מאיה ירקוני:

אסיסטנטית במרכז הוטרינרי, מסייעת בשירות לקוחות, מקרי חירום, ניתוחים וטיפולים שוטפים בבעלי החיים.

מאיה מגדלת באהבה את וופל ופיצי, כלבים מעורבים ומקסימים.


אוריאן דבוש:

ספרית כלבים ואסיסטנטית, מגדלת באהבה את הכלבים שון, לואיז ונאלה.

אוריאן פעילה רבות בחילוץ והצלה של כלבים עזובים.


 

 
Comments